Simpsons

Simpsoni

Simpsons Millionaire

Centies atbildēt pareizi uz pēc iespējas vairāk jautājumiem par Simpsoniem, un laimē miljonu. Vairāku atbilžu variantu sistēma ir balstīta uz populārās TV spēles. Tev vismaz garām ejot bija kautkas jāredz no populārās multenes, lai pareizi atbildētu uz jautājumiem. Pārbaudi cik daudz zini par šo tēmu. Klikšķini uz atbildes, kuru vēlies sniegt.

  • Tekošais reitings 4.11/5
Rādījumi: 219708
Spēlēt

Simpsons - Wrecking ball

Palīdzi Homēram izglābt savu ģimeni no policijas karantīnas izmantojot pirmo lietu, kas pa rokai - brucināšanas mašīnu. Izmanto bultiņas, lai paātrinātu buldozera ātrumu vai piebremzētu, lai bumba trāpītu busiņam, ar pēc iespējas lielāku spēku.

  • Tekošais reitings 4.13/5
Rādījumi: 237455
Spēlēt

Your ad here (always)

The best option to promote your website

  • Tekošais reitings 5.00/5
Rādījumi: 2010
Spēlēt

Simpsons - the ball of death

Braukā pa nāves bumbu kā Homērs Simpsons un vāc labas lietas (alus, pončikus un tādā garā), kā arī izvairies no sliktām. :) Tev ir 10 līmeņi un trīs dzīvības katrā līmenī.

  • Tekošais reitings 4.34/5
Rādījumi: 228596
Spēlēt

The Simpsons - Wassup commercial

Esi redzējis populāro Budweiser alus reklāmu? Nu šeit būs jauna viņas versija, tikai ar Simpsoniem galvenajās lomās :) Atvainojamies par kvalitāti!

  • Tekošais reitings 4.11/5
Rādījumi: 423253
Spēlēt

The singhsons

Multfilmas „Simpsoni” parodija indiešu stilā. Visa ģimene ir nākusi no Indijas un arī darbība notiek kādā no Indijas pilsētām ar līdzīgu nosaukumu. Šoreiz šīs ģimene mājdzīvnieks ir svētā govs, bet pārējie ģimenes ieradumi tomēr nemainās. Simpsoni paliek Simpsoni.

  • Tekošais reitings 4.02/5
Rādījumi: 138349
Spēlēt

Homer Simpson soundboard

Klausies dažādas skaņas no Simpsonu multenes :) Izklaide domāta ne tikai Simpsonu faniem, bet arī visiem citiem, kam patīk muļķīgas skaņas.

  • Tekošais reitings 3.40/5
Rādījumi: 224201
Spēlēt

This website is designed for screens larger than 960px only