Atjautības

Domāšanas spēles, Loģiskas spēles

Skip Around The World Finland Suomi

Šajā meklēšanas un klikšķināšanas spēlē tavs uzdevums ir iegūt autogrāfu no paša populārākā Saunas Guru. Somijā notiek daudz interesantu lietu, tāpēc centies izpētīt tās visas. Un protams, neaizmirsti apmeklēt arī saunu :)

 • Tekošais reitings 2.24/5
Rādījumi: 8219
Spēlēt

Blobs Story 2

Tavs uzdevums ir palīdzēt Blobam atrast savu ceļu līdz viņa mūža mīlestībai. Tavs mērķis ir pārgriezt virves pareizajā brīdī, lai izraisītu ķēdes reakciju un palīdzētu Blobam sasniegt savu mērķi.

 • Tekošais reitings 1.95/5
Rādījumi: 11350
Spēlēt

Sherlock Homes The Tea Shop

Šerloks Holms ir pats slavenākais detektīvu stāsts, kāds jebkad stāstīts. Palīdzi šim gudrajam detektīvam atklāt kafijas veikala īpašnieka Mr. T. slepkavības noslēpumu.

 • Tekošais reitings 2.50/5
Rādījumi: 33617
Spēlēt

Snail Bob 7 Fantasy Story

Šajā sērijā Bobam ir jācīnās pret lielu pūķi. Patiesībā tam nav nozīmes, jo tev joprojām vienkārši jāpalīdz viņam sasniegt izejas durvis. Ceļo pa bīstamiem līmeņiem un izvairies no jebkādiem šķēršļiem savā ceļā.

 • Tekošais reitings 2.89/5
Rādījumi: 32994
Spēlēt

Monkey Go Happy Dragon

Kā parasti mērkaķu spēlēs tev ir jārisina dažādas mīklas, lai padarītu viņus atkal laimīgus. Klikšķini uz ekrāna, meklē objektus un atrisini šo problēmu.

 • Tekošais reitings 2.78/5
Rādījumi: 31863
Spēlēt

Stealthbound Level Pack

Palīdzi mūsu varonim izbēgt no šīs vietas. Pārvieto dažādus objektus, rāpies pa trepēm, izvairies no sargiem un daudz ko citu. Visi vadības taustiņi ir aprakstīti uz sienām iekšā spēlē.

 • Tekošais reitings 2.62/5
Rādījumi: 27534
Spēlēt

Tales Of Carmelot

Vēl viena skaisti uztaisīta meklēšanas un klikšķināšanas spēle. Kā vienmēr tev ir jāatrisina kāda mīkla. Šoreiz tev ir jāatrod karaļvalsts pazudušais zelts.

 • Tekošais reitings 2.62/5
Rādījumi: 29739
Spēlēt

Liquid Measure Crystal Water Pack

Tavs uzdevums ir aizvadīt prasīto ūdens daudzumu uz konteineriem. Katram konteinerim ir virsū cipars - tas ir tik, cik tas sevī var noturēt ūdeni. Izmanto savienojošās caurules un citus instrumentus, lai piepildītu visus konteinerus bez zudumiem.

 • Tekošais reitings 2.52/5
Rādījumi: 40317
Spēlēt

Wanna Oranges?

Tavs mērķis ir nogādāt apelsīnu līdz izsalkušajai pandai. Lai to izdarītu, tev ir jāatrisina dažādi uzdevumi, aizvācot noteiktus objektus, veidojot pārejas un daudz ko citu.

 • Tekošais reitings 2.79/5
Rādījumi: 29145
Spēlēt

Disaster will Strike 3

Šajā 3. spēles daļā tev ir jāizmanto dažādas dabas stihijas, lai iznīcinātu visas olas, kuras atrodas uz ekrāna. Izmanto vēju, zemestrīces un daudz ko citu, lai pārvietotu olas vai citus objektus un izraisītu to iznīcināšanu. Izmanto peli, lai izvēlētos darbības.

 • Tekošais reitings 3.05/5
Rādījumi: 31204
Spēlēt

Haunted House Tours 2

Tavs uzdevums ir iziet cauri bēdīgi slavenajai šausmu mājai. Lai to izdarītu, tev ir jāatrisina dažādi uzdevumi viens pēc otra, lai atvērtu izejas durvis. Izmanto peli, lai meklētu un klikšķinātu uz objektiem. Lasi dialogus uzmanīgi, jo tur vienmēr ir kāds labs pavediens.

 • Tekošais reitings 2.74/5
Rādījumi: 29635
Spēlēt

Ricochet Kills 4

Nogalini visus uz ekrāna ar savām super atsperīgajām lodēm. Katra lode var atlēkt pāris reizes. Šajā spēles daļā līmeņi ir daudz grūtāki. Vienkārši atkārto spēlēt līmeni cik reizes gribi. Izmanto peli, lai mērķētu un šautu.

 • Tekošais reitings 2.68/5
Rādījumi: 39428
Spēlēt

StealthBound

Tu esi cietumā. Uzmini nu, kas tev jādara? Jāizbēg no turienes. Lai to izdarītu izvairies no sargiem un drošības kamerām. Vāc zvaigznes labākam rezultātam un savāc citas lietas, lai atvērtu durvis un daudz ko citu. Izmanto bultiņas kustībai. Z - darbībām.

 • Tekošais reitings 3.01/5
Rādījumi: 25576
Spēlēt

Vortex Point 4

Ceturtajā Vortex Point daļā tev ir jāpievienojas Kevinam un viņa kolēģiem, lai atrisinātu kādu mistēriju nozieguma vietā. Staigā apkārt pa pilsētu, atver jaunas vietas, vāc dažādus pierādījumus un atrisini šo mistēriju.

 • Tekošais reitings 2.44/5
Rādījumi: 25084
Spēlēt

Cover Orange Journey Pirates

Vēl viena daļa no Cover Orange sērijām. Šoreiz ļaunais pirātu mākonis cenšas nodarīt tev pāri. Dari visu iespējamo, lai paslēptu savus smaidīgos mazos draudziņus no ļaunā mākoņa. Izmanto peli, lai nomestu objektus.

 • Tekošais reitings 2.91/5
Rādījumi: 24819
Spēlēt

Wheely 3

Tu spēlē vīriešu dzimtas mašīnas lomā. Tavs uzdevums ir sagādāt savai mašīnu draudzenei jaunas riepas. Izmanto peli, lai meklētu objektus un klikšķini vai stiep tos, lai izietu līmeni.

 • Tekošais reitings 3.56/5
Rādījumi: 32717
Spēlēt

Super Sneak

Būt par zagli nemaz nav tik viegli. It sevišķi ja tava draudzene savāc visu tevis nozagto naudu. Jā, arī bandītiem ir jāpērk dārgas mantas savām mīļotajām sievietēm. Savāc naudu, uzlauz ēkas un izvairies no policijas.

 • Tekošais reitings 3.05/5
Rādījumi: 28068
Spēlēt

The Last Ninja From Another Planet

Šajā interesantajā atjautības spēlē tev ir jāplāno savas kustības cauri visam līmenim, lai nogalinātu ienaidniekus vai sasniegtu kādu īpašu mērķi. Izvairies no durkļiem un citām briesmām. Kusties izmantojot bultiņas.

 • Tekošais reitings 2.73/5
Rādījumi: 26791
Spēlēt

Vehicles 4 Car Toons

Tava misija tāpat kā iepriekšējās spēles daļās ir aizvākt pretinieku mašīnas no ekrāna, un novietot savējās draudzīgās mašīnas paredzētajās autostāvvietās. Klikšķini uz mašīnas, lai tā brauktu vai to apturētu. Klikšķini uz dažiem blokiem, lai tos aizvāktu.

 • Tekošais reitings 3.07/5
Rādījumi: 28344
Spēlēt

Death Lab

Šajā foršajā spēlē tev ir jānogalina visi ienaidnieki katrā no līmeņiem. Katram līmenim ir savi īpašie uzdevumi, lai tu nopelnītu vairāk punktu. Lasi un centies tos izpildīt. Izvēlies ieroci un šķaidi savus ienaidniekus. Izmanto peli, lai mērķētu un šautu.

 • Tekošais reitings 3.28/5
Rādījumi: 29598
Spēlēt
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 25 ... 40

Atjautības spēlēs ietilpst visas spēles, kurās ir kaut nedaudz jāpielieto prāts, lai atrisinātu kādu uzdevumu. Ne visas spēles ir pielīdzināmas matemātikas cietajiem riekstiem, taču nedaudz ir jāpadomā un jāpakustina smadzenes, lai tiktu tālāk spēlē. Lielākā daļa puzzles spēles iekļaujas arī šajā kategorijā, jo lielā mērogā ņemot, tas ir viens un tas pats. Par piemēru atjautības spēlēm var minēt dažādas krustvārdu mīklas, sudoku vai mahjong, dažādas piedzīvojumu (kvestu) spēles, situāciju simulātoru spēles un daudzas citas. Šīs spēles ir ļoti populāras, jo tas ir ne tikai laika nosišanas veids, bet spēlējot tās var uzzināt daudz ko jaunu, attīstīt prātu, kas ir ļoti svarīgi bērnu vecumā, jo cik tad var šaut monstrus un spēlēt futbolu online? Tāpēc palīdziet savam bērnam atrast atjautības spēles bērniem mūsu portālā. Laiku pa laikam taču ir jāpadarbina smadzeņu pelēkās šūnas ar kaut ko neparastāku.

Arī mēs paši esam izstrādājuši spēli, kurā nepieciešams izvērtēt situāciju un izmantot pieejamos priekšmetus lietderīgi, lai izietu līmeni. Spēlē Franklin: Bank Alone jūs variet palīdzēt vietējam baņķierim cīnīties ar zagļiem un nogādāt visu naudu atpakaļ seifā.

Kā uzzināt, vai tev piemīt atjautība? Tas ir relatīvs jēdziens, cilvēks nevar būt atjautīgs pilnīgi visās dzīves situācijās, tomēr ir pierādīts, ka ar loģiskās domāšanas palīdzību var izdomāt atbildi jebkuram jautājumam vai izdomāt risinājumu jebkurai problēmai. Vismaz tā parasti stāsta matemātikas skolotāji skolās un augstskolās :)

Kā attīstīt loģisko domāšanu un atjautību? Kā viens no galvenajiem ieteikumiem ir mācīties spēlēt šahu. Tas nav viegls uzdevums un ir vajadzīgs ļoti labs šaha skolotājs. Svarīgi ir arī atrast pareizos pretiniekus, jo nav jēgas sākumā sacensties ar īstiem profesionāļiem vai otrādi. Jāmēģina atrast līdzvērtīgs un tikpat prognozējams pretinieks.
Loģisko domāšanu attīsta matemātikas uzdevumi, bet tikai tad, ja tu izproti to jēgu, secību un likumus, kāpēc tie tiek risināti tā un ne savādāk. Matemātiskās funkcijas ir pamatā gandrīz ikvienai elektroierīcei. Lidmašīnu autopiloti izmanto integrāļu funkcijas, lai izveidotu un aprēķinātu lidojuma trajektoriju. Tāpēc matemātiskās zināšanas nekad nenāks par ļaunu ikvienam cilvēkam.
This website is designed for screens larger than 960px only