Sports

Basketbols, Futbols, Hokejs, Sacensības, Sporta spēles, Teniss, Volejbols

BMX Freestyle

Esi gatavs parādīt savas BMX braukšanas spējas? Centies noturēties gaisā pēc iespējas ilgāk, lai iegūtu vairāk punktu. Un protams, neaizmirsti par mīkstu piezemēšanos. Sasniedz punktu robežu, lai tiktu nākošajā līmenī.

 • Tekošais reitings 2.48/5
Rādījumi: 10552
Spēlēt

Bike Rivals

Tavs uzdevums ir braukt cauri dažādiem līmeņiem, cīnīties ar fizikas likumiem un uzstādīt labāko iespējamo laiku. Kamēr esi gaisā, centies izpildīt dažādus trikus, lai iegūtu vairāk punktu. Izvairies no šķēršļiem vai centies tiem iztriekties saprātīgi cauri.

 • Tekošais reitings 2.79/5
Rādījumi: 10092
Spēlēt

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Tekošais reitings 5.00/5
Rādījumi: 2010
Spēlēt

Drift Trike

Brauc lejā no kalna, sēžot uz sava super ekstrēmā trīsriteņa, pie nenormāliem ātrumiem un centies sasniegt finišu pirmais. Vāc pa ceļam dažādus bonusus un izmanto drifta iespēju, lai iegūtu papildus punktus.

 • Tekošais reitings 1.78/5
Rādījumi: 9622
Spēlēt

Sportbike Champion

Vai tev patīk braukt ar sporta motocikliem? Tad pieņem šo izaicinājumu un sacenties internacionālā līmenī ar pasaules labākajiem braucējiem. Kļūsti par īstu čempionu, sacenšoties 10 dažādās trasēs ar 11 citiem labākajiem pasaules braucējiem.

 • Tekošais reitings 2.50/5
Rādījumi: 9769
Spēlēt

ProBaseball

Labākā lieta šajā beisbola spēlē ir tā, ka ja tu to nekad neesi spēlējis, tu vari ļoti ātri iemācīties visus noteikumus, taktikas un šīs populārās spēles loģiku. Baudi 3D grafikas un ļoti vienkāršoto spēles vadāmību. Centies pieveikt savu pretinieku un uztaisīt pēc iespējas vairāk home run.

 • Tekošais reitings 2.69/5
Rādījumi: 11069
Spēlēt

MiniSoccer

Šajā online vairāku spēlētāju spēlē tu vari izaicināt citus spēlētājus mini futbola spēlē. Tu vari patiesībā uzaicināt savus draugus un spēlēt ar tiem privātā istabā. Pārbaudi visus taustiņus spēlē (tu tos vari pielāgot savai ērtībai) un sāc spēli.

 • Tekošais reitings 2.81/5
Rādījumi: 16247
Spēlēt

World Soccer Forever

Šajā lieliskajā futbola spēlē tu vari sacensties ar citiem spēlētājiem online režīmā no visas pasaules. Tev ir jāizaicina savi pretinieki soda sitienu izpildes sacensībās. Lai vai kā, es iesaku vispirms patrenēties, lai kļūtu labākiem par saviem pretiniekiem. Izmanto peli, lai spēlētu šo spēli.

 • Tekošais reitings 2.62/5
Rādījumi: 15534
Spēlēt

Motocross Challenge

Sēdies virsū savam spēcīgajam motociklam un brauc pa dažādām apkārtnēm pēc iespējas ātrāk, kamēr tu pildi gaisā dažādus trikus un izvairies no bīstamiem šķēršļiem. Izmanto bultiņas, lai brauktu.

 • Tekošais reitings 3.10/5
Rādījumi: 39500
Spēlēt

Diablo Valley Rally

Šajā bīstamajā rallija spēlē tev ir jāizmanto savas taktikas un braukšanas prasmes, lai pieveiktu savus sāncenšus. Izmanto nitro paātrinājumus, kad tie ir pieejami. Spēlei ejot uz priekšu, parādīsies jaunas trases un mašīnas. Vadības taustiņus redzēsi spēlē.

 • Tekošais reitings 3.30/5
Rādījumi: 57300
Spēlēt

Puppet Soccer 2014

Izvēlies savu iemīļoto futbola izlases komandu un kļūsti par pasaules čempionu. Tu redzēsi daudz pazīstamu seju šajā spēlē. Ir ļoti jautri spēlēt šo viens pret vienu lielo galvu futbola spēli. Izmanto bultiņas kustībai, ar Space sit.

 • Tekošais reitings 2.98/5
Rādījumi: 37787
Spēlēt

Kind of Soccer

Vai tā ir futbola spēle? Jā, daļēji, bet galvenais uzdevums ir piespēlēt bumbu pa laukumu savu spēlētāju starpā, lai trāpītu tiesnesim. Klikšķini un atvelc, lai mērķētu bumbu un atlaid, lai sistu. Spēle beidzas pie 5 punktiem.

 • Tekošais reitings 2.60/5
Rādījumi: 31047
Spēlēt

Football Head 2013-2014

Anglijas Premjerlīgā ir arī apvienība sastāvoša no futbolgalvu spēlētājiem. Izvēlies savu komandu un spēlē viens pret vienu ar citiem Premjerlīgas klubu spēlētājiem. Izmanto bultiņas, lai kustētos un lēktu. Spied Space, lai sistu.

 • Tekošais reitings 2.64/5
Rādījumi: 34673
Spēlēt

Madmen Racing

Vai esi gatavs 18 aizrautīgiem sacīkšu līmeņiem? Sagatavo savu auto un traucies cik ātri vari, lai nopelnītu naudu un nopirktu jaunus uzlabojumus vai pat jaunas mašīnas. Izmanto bultiņas, lai brauktu, un X paātrinājuma pielietošanai.

 • Tekošais reitings 2.70/5
Rādījumi: 39222
Spēlēt

The Champions 4 World Domination

Vēl viena jauka futbola spēle, kurā tev ir jāuzvar visi 29 turnamenti un jākļūst par pasaules dominatoru futbolā. Izmanto bultiņas, lai vadītu spēlētājus. X un C - piespēlēt un sist, mainīt spēlētāju un atņemt bumbu.

 • Tekošais reitings 2.95/5
Rādījumi: 31736
Spēlēt

Hot Rod Racers

Sacenties ar visiem labākajiem ielu braucējiem un kļūsti par īstu čempionu. Tas būs izaicinošs un grūts uzdevums, izmanto visus savus trikus un prasmes, lai uzvarētu pretinieku uz ceļa. Izmanto bultu uz augšu, lai brauktu. Atlaid to un nospied vēlreiz, lai pārslēgtu ātrumu. Spied X priekš nitro. Ar bultām pa labi un kreisi vadi auto.

 • Tekošais reitings 3.14/5
Rādījumi: 45103
Spēlēt

Basketball Jam Shots

Šajā lieliskajā basketbola spēlē tev ir jāgūst pēc iespējas vairāk punktu pēc iespējas ātrāk, lai atvērtu nākošo spēles režīmu. Iemet dažus metienus pēc kārtas, lai iegūtu papildus metienu. Izmanto peli, lai uzstādītu metiena trajektoriju un klikšķini, lai mestu.

 • Tekošais reitings 3.13/5
Rādījumi: 28027
Spēlēt

Motocross Nitro

Cik fantastiska 3D spēle. Iespējams, tev vajadzēs uzinstalēt kādu draiveri savai pārlūkprogrammai - tas ir 100% droši. Šajā perfektajā spēlē tu vari darīt visu - braukt lielos ātrumos, pildīt dažādus trikus gaisā un baudīt satriecošu grafiku un spēles vadību. Izmanto bultiņas braukšanai un līdzsvaram gaisā. Spied Space paātrinājumam. Izmanto Z X C, lai izpildītu trikus.

 • Tekošais reitings 3.52/5
Rādījumi: 54245
Spēlēt

Pro Kicker Frenzy

Šī spēle ir lieliska iespēja tev parādīt savas amerikāņu futbola sitiena prasmes. Tavs uzdevums ir trāpīt pa mērķiem pēc iespējas ātrāk un precīzāk, lai nopelnītu vairāk punktu un tiktu tālāk. Centies iziet katru spēli, neizniekojot nevienu bumbu, lai atvērtu jaunu režīmu. Izmanto bultiņas mērķēšanai. Spied un turi Space, lai uzstādītu spēku.

 • Tekošais reitings 2.90/5
Rādījumi: 27816
Spēlēt

Assault Course 2

Tagad tu esi armijā. Jā, tieši tā. Tev ir jābūt gatavam vienalga kad sāksies īsts karš. Apmāci sevi tikt pāri visiem šķēršļiem, lec pāri sprāgstvielām un daudz kam citam. Izmanto bultiņas, lai kustētos. Spied X, lai lēktu vai rāptos augšā.

 • Tekošais reitings 3.41/5
Rādījumi: 44117
Spēlēt

Stickman BMX Freestyle

Vadi savu melno vīriņu uz BMX velosipēda un izpildi pēc iespējas vairāk dažādus trikus gaisā un nopelni naudu. Pēc tam dodies uz veikalu un nopērc kādus labus uzlabojumus savam ritenim. Izmanto bultiņas vadībai. Apskati triku taustiņus pašā spēlē.

 • Tekošais reitings 3.09/5
Rādījumi: 25329
Spēlēt

Billiard Blitz Snooker Star

Šis ir ļoti labi izveidots online flash biljards, kurā tu vari spēlēt pret ļoti daudziem datora pretiniekiem, piedalīties dažos sacensību kausos un darīt daudz ko citu. Kļūsti par īstu uzvarētāju. Izmanto peli, lai mērķētu un sistu pa bumbiņām.

 • Tekošais reitings 2.86/5
Rādījumi: 43917
Spēlēt

Sports Head Ice Hockey

Ko gan vēl var darīt šādās spēlēs? Protams, ka tavs uzdevums ir iemest vairāk vārtu nekā tavs pretinieks. Šis ir neparasts hokejs, jo tu vari izmantot savu galvu, lai sistu pa ripu. Izmanto bultiņas, lai vadītu savu spēlētāju. Ar Space atvēzējies un sit pa ripu ar nūju.

 • Tekošais reitings 2.98/5
Rādījumi: 35605
Spēlēt

Douchebag Beach Club

Muļķis tu, muļķis es - muļķi visi apkārt. Kļūsti par foršāko pamuļķi pludmales klubā. Trenējies cik smagi vien iespējams, tad flirtē ar seksīgiem zaķiem un krāj pieredzi. Izmanto peli, lai vadītu šo spēli.

 • Tekošais reitings 3.31/5
Rādījumi: 44255
Spēlēt

Grand Prix Go 2

Tu vēlies kļūt par īstu Grand Prix čempionu vai nē? Tad sēdies iekšā savā super ātrajā mikro formulā un izcīni savu ceļu līdz uzvarai. Pelni naudu un tērē to, lai uzlabotu savu mašīnu. Izmanto bultiņas, lai brauktu. Spied X vai B, lai paātrinātos.

 • Tekošais reitings 2.99/5
Rādījumi: 53627
Spēlēt

Tennis Grand Slam

Pievienojies vienām no lielākajām tenisa sacensībām pasaulē - Grand Slam. Tu vari spēlēt vienu spēli, vai arī tu vari censties uzvarēt visos turnīros un kļūt par grand slam čempionu. Spēles vadība ir lieliska un ceru, ka tev patiks šī spēle. Izmanto bultiņas kustībai. Ar Z atsit, ar X sit stiprāk. Spied X divreiz, kad servē.

 • Tekošais reitings 2.95/5
Rādījumi: 46875
Spēlēt

Golf Champions

Šajā skaistajā golf spēlē tev ir iespēja kļūt par īstu golfa čempionu virtuālajā pasaulē. Spēcīgi vēji, dažādas apkārtnes un laikapstākļi - tās ir tikai dažās no šīs bezmaksas online spēles priekšrocībām. Izmanto peli, lai vadītu spēli. Seko spēles instrukcijām, lai iemācītos visas detaļas.

 • Tekošais reitings 2.83/5
Rādījumi: 36802
Spēlēt

Base Jumper

Šī spēle ir par vienu no mūsdienu ekstrēmākajām lietām - debesu niršanu jeb sky diving. Tavs uzdevums ir sasniegt zemi pēc iespējas ātrāk. Kamēr esi gaisā, lido cauri dažādiem riņķiem un zvaigznēm, lai pelnītu punktus. Izmanto bultiņas, lai kustētos. Ar A palielini ātrumu, ar Z - samazini ātrumu. Spied Space, lai atvērtu izpletni.

 • Tekošais reitings 3.24/5
Rādījumi: 43302
Spēlēt

Beach Soccer

Ir vasara un kāds gan ir labākais veids, kā pavadīt labi laiku pludmalē? Protams, spēlējot futbolu. Tavs uzdevums ir aizvest savu komandu līdz uzvarai kādā pludmales futbola čempionātā. Izmanto bultiņas kustībai. Izmanto Z, lai piespēlētu vai mainītu spēlētāju. Ar X sit vai atņem bumbu. Ar C pamet bumbu gaisā. Ar V maini kameras skatu. Spied jebkuru bultiņas taustiņu divreiz, lai izdarītu māņkustību.

 • Tekošais reitings 3.59/5
Rādījumi: 72363
Spēlēt

Upipe Skateboard

Izmanto savu skrituļdēli, lai izpildītu neticamus trikus gaisā. Brauc uz priekšu un atpakaļ uz U-veida rampas un sajūties kā īsts skeiteris. Sasniedz maksimālo sajūsmu no skatītājiem, lai izietu līmeni. Izmanto bultu taustiņus kombinācijā ar X un C, lai izpildītu trikus.

 • Tekošais reitings 3.61/5
Rādījumi: 179976
Spēlēt
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Sporta spēles apvieno sevī visas spēles, kurās notiek jebkādas fiziskas aktivitātes, kuras saistītas ar kādu no pasaulē labi zināmiem sporta veidiem. Portālā ir sastopamas ļoti daudz futbola spēles, jo futbols ir sporta spēļu karalis un tas ir iecienīts visā pasaulē. Tāpat jebkuras autosacīkšu spēles tiek pieskaitītas pie sporta spēlēm, jo tiek aizvadīti dažādi čempionāti un sacīkstes visā pasaulē. Lielāko tiesu šajās spēlēs ir jāmērojas spēkiem ar saviem pretiniekiem. Noteiktā laika vienībā spēlētājam ir jāgūst virsroku pār sāncenšiem un jākļūst par čempionu. Protams, ir arī izņēmumi. Ir spēles, kurās jāveic dažādi atjautības uzdevumi, bet spēle ietilpst sporta sadaļā, jo tajā tiek izmantoti dažādi priekšmeti vai tematikas, kuras tiešā veidā saistās ar sportu.
Kāpēc jāsporto? Uz šo jautājumu ir vienkārša atbilde - sevi ir jāuztur labā fiziskā formā, regulāra sportošana uzlabo sirdsdarbību, attīsta ķermeņa muskulatūru un rada prieka sajūtu.
Kādā sporta veidā vislabāk sūtīt bērnus? Nekādā, bērnam pašam ir jāizvēlas, kad viņš pieaugs. Taču vislabāk bērnus nodarbināt ar ļoti plašām fiziskām aktivitātēm, kurās iegūtās maņas un spējas noderēs jebkurā citā sporta veidā, piemēram, skriešana padarīs bērnu veiklāku un ātrāku, peldēšana attīsta lokanību un stiprina plecus, dejošana uzlabo stāju un gurnu kustīgumu.
Vai visi sportisti ir miljonāri un cik viņi nopelna? Protams, ka nē. Taču visiem labi zināms, ka sports ir viena no pasaules vispelnošākajām šovbiznesa industrijām. Līdz ar to sportisti ir kā aktieri vai muzikanti, kuri vienmēr ir pieprasīti. Tādi talantīgi sportisti kā Lionels Messī vai Krištianu Ronaldo pelna nedēļā tik cik daži nenopelna visa gada laikā. Taču reti kuram izdodas sasniegt tādu līmeni sportā.
Vieglas fiziskas aktivitātes ir arī vienkārša un regulāra pastaiga. Cilvēkam dienā būtu nepieciešams veikt 10000 soļu, lai sadedzinātu pāri paliekošās kalorijas un uzturētu minimālu muskuļu tonusu.
Pasaulē ļoti tiek popularizēta velobraukšana, jo tas ir ne tikai transporta līdzeklis, bet velobraukšana uzlabo sirdsdarbību, sadedzina taukus, tā ir lēta pārvietošanās no punkta A uz punktu B, un tā saudzē apkārtējo vidi.
Nelietojiet narkotikas - sportojiet un dzīvojiet veselīgi! :)
This website is designed for screens larger than 960px only