Mašīnas

Auto, Vāģi

Age Of Speed Underworld

Tavs uzdevums ir vadīt pašu attīstītāko mašīnu, lai sasniegtu Zemes centru un izvilktu ārā kādu saindētu elementu, kurš saucas Testaluniums, lai izglābtu visu cilvēci. Izmanto bultiņas, lai stūrētu.

 • Tekošais reitings 1.57/5
Rādījumi: 4833
Spēlēt

Supercar Showdown

Šajā lieliskajā sacīkšu spēlē tu vari sacensties ar citiem braucējiem, izmantojot ātrākās mašīnas dučiem dažādās trasēs. Katra uzvara sniegs tev jaunus uzlabojumus, lai padarītu tavu auto labāku un ātrāku. Izmanto bultiņas, lai vadītu savu spēkratu.

 • Tekošais reitings 2.00/5
Rādījumi: 8946
Spēlēt

Rock Wheels

Braukā apkārt pa pilsētu, lai savāktu visus rokgrupas dalībniekus pirms koncerta. Izmanto bultu taustiņus, lai vadītu mašīnu.

 • Tekošais reitings 2.53/5
Rādījumi: 13315
Spēlēt

Freeway Fury 3

Brauc ar savu mašīnu un tad lēkā no viena braucamā uz otru, turpat uz lielceļa. Te ir daudz objektu un lietu, kuras tu vari savākt vai ietriekties, lai iegūtu punktus. Izmanto bultiņas, lai brauktu. Spied Z, lai tiktu lekšanas režīmā.

 • Tekošais reitings 2.61/5
Rādījumi: 36463
Spēlēt

Diablo Valley Rally

Šajā bīstamajā rallija spēlē tev ir jāizmanto savas taktikas un braukšanas prasmes, lai pieveiktu savus sāncenšus. Izmanto nitro paātrinājumus, kad tie ir pieejami. Spēlei ejot uz priekšu, parādīsies jaunas trases un mašīnas. Vadības taustiņus redzēsi spēlē.

 • Tekošais reitings 3.31/5
Rādījumi: 55577
Spēlēt

Dream Car Racing

Šajā bezmaksas online spēlē tu vari izveidot un uzlabot savas mašīnas no lieliskām rezerves daļām pēc savas izvēles. Kad tava mašīna ir gatava braukšanai, piedalies dažādās sacīkstēs un pārbaudi savas braukšanas prasmes.

 • Tekošais reitings 3.07/5
Rādījumi: 37328
Spēlēt

Hot Rod Racers

Sacenties ar visiem labākajiem ielu braucējiem un kļūsti par īstu čempionu. Tas būs izaicinošs un grūts uzdevums, izmanto visus savus trikus un prasmes, lai uzvarētu pretinieku uz ceļa. Izmanto bultu uz augšu, lai brauktu. Atlaid to un nospied vēlreiz, lai pārslēgtu ātrumu. Spied X priekš nitro. Ar bultām pa labi un kreisi vadi auto.

 • Tekošais reitings 3.14/5
Rādījumi: 43475
Spēlēt

Colony Age Robot Outbreak

Tava misija ir nosargāt savu kosmosa kuģi no iebrūkošajiem spēkiem. Izmanto savu spēcīgo tanku un iznīcini visus ienaidniekus pilnībā. Izmanto W A S D, lai vadītu savu tanku. Izmanto peli, lai mērķētu un šautu.

 • Tekošais reitings 2.74/5
Rādījumi: 21253
Spēlēt

Wheely 3

Tu spēlē vīriešu dzimtas mašīnas lomā. Tavs uzdevums ir sagādāt savai mašīnu draudzenei jaunas riepas. Izmanto peli, lai meklētu objektus un klikšķini vai stiep tos, lai izietu līmeni.

 • Tekošais reitings 3.57/5
Rādījumi: 32995
Spēlēt

Vehicles 4 Car Toons

Tava misija tāpat kā iepriekšējās spēles daļās ir aizvākt pretinieku mašīnas no ekrāna, un novietot savējās draudzīgās mašīnas paredzētajās autostāvvietās. Klikšķini uz mašīnas, lai tā brauktu vai to apturētu. Klikšķini uz dažiem blokiem, lai tos aizvāktu.

 • Tekošais reitings 3.09/5
Rādījumi: 28607
Spēlēt

Total Wreckage

Satriec visus savus pretiniekus un kļūsti par čempionu šajā spēlē. Tavs uzdevums ir izslēgt minimālo skaitu pretinieku mašīnu, lai uzvarētu braucienā. Izmanto turbo paātrinājumu (spied Z), lai palielinātu ietriekšanās ātrumu. Izmanto bultiņas, lai brauktu. Dažkārt tev vajadzēs izmantot rokas bremzi, lai veikli pagrieztos (spied X).

 • Tekošais reitings 3.88/5
Rādījumi: 49244
Spēlēt

Stunt Driver 2

Vai tu gribi zināt kā tas ir būt auto kaskadierim? Tad pamēģini šo spēli un brauc ar savu mašīnu maksimālajā ātrumā, lai aizlidotu pēc iespējas tālāk. Izpildi nāvējošus trikus, pelni naudu un uzlabo savu auto, lai sasniegtu labākus rezultātus.

 • Tekošais reitings 3.15/5
Rādījumi: 29558
Spēlēt

Deadly Road Trip

Tavs uzdevums ir cīnīties ar kādu ļaunu nelieti un viņa armiju. Tavs mērķis ir sasniegt gala mērķi. Lai to izdarītu tev būs visu laiku jāuzlabo savs aprīkojums. Pelni naudu katrā braucienā un izmanto to. Lieto peli, lai vadītu savu mašīnu, vāktu spēcinātājus, izvairītos no mīnām un ienaidnieku lodēm, un šautu.

 • Tekošais reitings 2.93/5
Rādījumi: 28038
Spēlēt

Monsters Wheels

Vai tu esi gatavs satriecošiem trikiem ar savu milzīgo mašīnu? Tad spied gāzi grīdā un brauc pa dažādām apkārtnēm un izpildi skaistus trikus šajā katrā braucienā. Pelni naudu un pērc uzlabojumus. Izmanto bultiņas, lai vadītu auto.

 • Tekošais reitings 3.39/5
Rādījumi: 32038
Spēlēt

Road of Fury

Sēdies savā braucamajā un nogalini nebeidzamus ienaidnieku viļņus, kuri cenšas tevi apturēt. Tu vari aprīkot savu auto ar dažādiem ieročiem. Pēc katra brauciena saņem naudu un tērē to uz jauniem uzlabojumiem. Mērķē un šauj ar peli.

 • Tekošais reitings 3.19/5
Rādījumi: 42818
Spēlēt

Earn To Die 2012 part 2

Vēl viena versija slavenajai Earn to Die spēlei. Šoreiz, kā parasti, tu varēsi izmantot dažādus foršus uzlabojumus, lai šķaidītu tos stulbos zombijus vēl pamatīgāk. Uzlabo savu braucamo un pelni naudu, lai izraisītu zombiju nāvi. Izmanto bultas, lai vadītu auto.

 • Tekošais reitings 3.32/5
Rādījumi: 45926
Spēlēt

Tiny Tanks

Tava misija ir vienkārša - izdzīvot un kļūt par pēdējo darbojošos tanku arēnā. Tu vari spēlēt šo spēli viens pats vai arī tu vari izvēlēties spēlēt pret citiem spēlētājiem no visas pasaules multiplayer režīmā. Izmanto W A S D vai bultiņas kustībai. Ar Space šauj.

 • Tekošais reitings 2.65/5
Rādījumi: 26867
Spēlēt

Battlefield Medic

Šī ir mašīnas vadīšanas spēle pāri frontes līnijām Otrajā Pasaules karā. Tavs uzdevums ir nogādāt dažādas lietas no vienas vietas uz otru, lai sadziedētu savus karavīrus. Uzlabo savu auto visu laiku, kad tev ir nauda, lai aizbrauktu tālāk un tālāk.

 • Tekošais reitings 3.50/5
Rādījumi: 52586
Spēlēt

Grand Prix Go 2

Tu vēlies kļūt par īstu Grand Prix čempionu vai nē? Tad sēdies iekšā savā super ātrajā mikro formulā un izcīni savu ceļu līdz uzvarai. Pelni naudu un tērē to, lai uzlabotu savu mašīnu. Izmanto bultiņas, lai brauktu. Spied X vai B, lai paātrinātos.

 • Tekošais reitings 3.02/5
Rādījumi: 52370
Spēlēt

Road Of The Dead 2

Atkal tev ir jābrauc ar savu mašīnu un jāattīra ceļš no zombijiem. Izmanto savu ieroci, lai nošautu viņus. Izmanto dažādas savas mašīnas iespējas, lai nodabūtu zombijus nost no tās. Apskati visus vadības taustiņus pirmajā spēlēšanas reizē. Centies izdzīvot pēc iespējas ilgāk, un nogalini visus, kas cenšas tevi apēst.

 • Tekošais reitings 3.48/5
Rādījumi: 51837
Spēlēt
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Automašīnu kategorijā ierindojās visas spēles, kurās sastopami jebkādi braucamrīki uz vairāk nekā diviem riteņiem. Tās ir tradicionālas automašīnas, tanki, kvadricikli, kravas mašīnas, takši un daudz dažādu citu veidu spēkrati. Spēles uzdevumi variē sākot ar autosacīkstēm, šķēršļu pārvarēšanu sarežģītās vai kalnainās trasēs, beidzot ar mašīnu cīņām (demolition car) un dažādām kara spēlēm. Vairumā gadījumu šajās spēlēs ir jāparāda savas vadības un līdzsvara turēšanas prasmes, lai braucamrīks izturētu līdz noteiktam spēles iznākumam nesadauzīts.
Kā lai īsti noraksturo, kas ir mašīna? Kad radās pirmā mašīna un kāda ir auto attīstības vēsture?
Par automašīnu var saukt jebkuru ar riteņiem aprīkotu transportlīdzekli, kurš pārvietojas brīvi pa ceļu (svarīgi, ka ne pa sliedēm, jo tad tas būtu tramvajs vai vilciens). Mašīna ir aprīkota ar motoru, kurš nodrošina griezes momentu un liek griezties auto riteņiem. Automašīnās izmanto dzinēja darbināšanai benzīnu, dīzeļdegvielu, gāzi. Jaunākajiem auto modeļiem ir hibrīdmotors (daļēji auto brauc ar lādējama papildus akumulatora palīdzību) vai elektromotors, ar kuriem ir iespējams ievērojami samazināt patērētās degvielas daudzumu kā arī rūpēties par Zemes ekoloģiju, samazinot izmešu daudzumu gaisā.
Pirmie automašīnu priekšteči ir pašgaitas rati. Principā tie darbojās ar tvaika dzinēja palīdzību, tādā veidā dzenot ratus uz priekšu. Taču tas ir diezgan tālu no automašīnas, kuru mēs lietojam mūsdienās. Tādu auto, kurš darbojas ar iekšdedzes dzinēju, izgudroja Kārls Benzs (Karl Benz) 19. gadsimta beigās. Laika posmā no 1878. - 1899. gadam Benzs patentēja daudz dažādu auto un dzinēju paveidu, kuri līdz šai dienai pieder Mercedes Benz auto koncernam.
This website is designed for screens larger than 960px only