Spēles Bērniem

Bērnu Spēles, Elementāras Spēles

Berry Rush

Tavs uzdevums ir palīdzēt Zemeņu Smalkmaizītei un viņas draugiem izcept savas iecienītās kūciņas. Skrien cauri pilsētai, mežam un citiem laukiem, lai savāktu visas sastāvdaļas savai kūkai. Izmanto bultiņas, lai lēktu, slīdētu vai apskrietu šķēršļus.

 • Tekošais reitings 2.76/5
Rādījumi: 16381
Spēlēt

Monkey Go Happy Dragon

Kā parasti mērkaķu spēlēs tev ir jārisina dažādas mīklas, lai padarītu viņus atkal laimīgus. Klikšķini uz ekrāna, meklē objektus un atrisini šo problēmu.

 • Tekošais reitings 2.78/5
Rādījumi: 34724
Spēlēt

Your ad here (always)

The best option to promote your website

 • Tekošais reitings 5.00/5
Rādījumi: 2010
Spēlēt

Wanna Oranges?

Tavs mērķis ir nogādāt apelsīnu līdz izsalkušajai pandai. Lai to izdarītu, tev ir jāatrisina dažādi uzdevumi, aizvācot noteiktus objektus, veidojot pārejas un daudz ko citu.

 • Tekošais reitings 2.77/5
Rādījumi: 30791
Spēlēt

Monkey Go Happy Balloons

Šajā sērijā tev ir jāsavāc visas rotaļlietas un jāsašauj visi baloni, lai izietu līmeni. Pabeidz visus 25 līmeņus, lai uzlabotu savu garastāvokli. Izmanto peli, lai meklētu un klikšķinātu.

 • Tekošais reitings 2.70/5
Rādījumi: 29702
Spēlēt

Monkey Go Happy Tales 2

Kā vienmēr - mērkaķi ir nelaimīgi - tavs uzdevums ir padarīt viņus laimīgus. Risini dažādus uzdevumus, klikšķinot uz dažādiem objektiem uz ekrāna.

 • Tekošais reitings 2.70/5
Rādījumi: 33193
Spēlēt

Red Warrior

Vadi savu sarkanās figūras kareivi, lēkā apkārt, vācot zvaigznes un dimantus, rāpies pa sienām, izvairies no ienaidniekiem un dari daudz citu lietu, lai sasniegtu ieslodzīto draudziņu un atbrīvotu to. Izmanto bultiņas kustībai. Ar Z un X rotē pasauli.

 • Tekošais reitings 2.80/5
Rādījumi: 28310
Spēlēt

Monkey Go Happy Tales

Atrodi savus mērkaķu mazulīšus, atrisinot 4 dažādas lielas un sarežģītas mīklas. Pārvietojies no vienas telpas uz otru, lai atrastu priekšmetus un izmantotu tos citās vietās. Izmanto peli, lai meklētu un lietotu priekšmetus.

 • Tekošais reitings 2.91/5
Rādījumi: 27259
Spēlēt

Turtle Mega Rush

Tu spēlē kā bruņurupucis, kurš cenšas izbēgt no zupas katla. Dusmīgais pavārs tevi cenšas noķert. Tavs mērķis ir aizskriet pēc iespējas tālāk, savākt monētas un citas lietas pa ceļam, lai nopirktu foršus uzlabojumus.

 • Tekošais reitings 2.80/5
Rādījumi: 19573
Spēlēt

Monkey Go Happy Xmas Time

Protams, kas gan tie par Ziemassvētkiem bez nelaimīgiem mērkaķiem. Tavs uzdevums ir atrisināt dažādas mīklas un sagatavoties Ziemassvētku svinībām. Citādi Ziemassvētku vecītis neatnāks apraudzīt mazos mērkaķīšus.

 • Tekošais reitings 3.26/5
Rādījumi: 36091
Spēlēt

Live Puzzle 2 Christmas Edition

Šī ir interesanta Ziemassvētku puzzles spēle. Tavs uzdevums ir atjaunot kustīgo (animēto) bildi, kāda tā bija pirms tam. Novieto visus kvadrātus pareizajās vietās. Pareizi savienoti klucīši automātiski savienosies. Izmanto peli.

 • Tekošais reitings 2.60/5
Rādījumi: 30940
Spēlēt

Montys Moon

Tavs uzdevums ir palīdzēt Montijam sasniegt zemes mākslīgo pavadoni. Es nezinu viņa plānus tālākām darbībām, bet tāpat palīdzi. Te ir 35 uzlabojumi, 4 paātrinātāji un daudz kas cits. Vāc banānus pa ceļam uz debesīm.

 • Tekošais reitings 2.91/5
Rādījumi: 30276
Spēlēt

Mini Pets

Šajā jaukajā spēlē tu vari palīdzēt pasaules visjaukākajiem dzīvniekiem. Izveido iespējami labākos apstākļus priekš viņiem. Ļauj tiem dzīvnieciņiem iemīlēties vienam otrā un pēc tam parūpējies par viņu bērniņiem. Pelni dimantus, naudu un citus resursus, lai izmantotu tos tālākām darbībām. Izmanto peli, lai vadītu šo spēli. Apskati spēles instrukcijas, lai iemācītos visu.

 • Tekošais reitings 3.59/5
Rādījumi: 73229
Spēlēt

Mario and Sonic Zombie Attack

Super Mario un Super Sonic ir apvienojušies, lai apturētu uzbrūkošos zombijus. Nosargā savu pili no uzmācīgajiem ienaidniekiem. Tu sāksi šaudīties tikai ar Mario - Soniku tu varēsi nopirkt kā papildus snaiperi, kad tev būs pietiekami naudas. Izmanto peli mērķēšanai un šaušanai.

 • Tekošais reitings 2.72/5
Rādījumi: 52923
Spēlēt

Raft Wars 2

Tava pludmale ir pilna ar apslēptu zeltu. Un tagad kāds tur ir uzbūvējis ūdens atrakciju parku. Tavs uzdevums ir aizbiedēt viņus visus prom, pirms viņi atrod tavus dārgumus. Cīnies ar apsargiem, izmantojot savas laivas un ieročus. Izmanto peli, lai izvēlētos ieroci, mērķētu, uzstādītu šāviena spēku un šautu.

 • Tekošais reitings 3.55/5
Rādījumi: 79135
Spēlēt

Squidy 2

Skvīdijs ir mīlīgs astoņkājis, kuram jānonāk uz zemes, lai apciemotu savu vecmāmiņu. Lai to izdarītu tev viņš ir jāmet, jāripina, jākarina un jāstaipa, lai aizvestu viņu līdz vannai katrā no līmeņiem. Izmanto peli, lai šautu viņu kā ar kaķeni.

 • Tekošais reitings 3.19/5
Rādījumi: 42998
Spēlēt

Drake and the Wizards 2

Palīdzi drakonam Dreikam apturēt tumšo ļauno burvi no varas pārņemšanas pār visu nāciju. Šī ir platformu spēle, tāpēc izmanto savus bultu taustiņus, lai vadītu drakonu. Spied Space, lai izmantotu savu uguns elpu.

 • Tekošais reitings 3.23/5
Rādījumi: 53035
Spēlēt

Bad Piggies

Šī spēle ir no Angry Birds autoriem (Rovio). Atceries tās dusmīgās cūkas? Tagad tev ir jāpalīdz viņām uzbūvēt pārākais braucamrīks, izmantojot dažādas detaļas. Protams, tu vari uzbūvēt traku un bīstamu mašīnu, lai visas cūkas nomirtu :) Bet tavs uzdevums ir šķērsot finiša līniju.

 • Tekošais reitings 3.38/5
Rādījumi: 64630
Spēlēt

Monkey Go Happy: Christmas

Ir bēdīgi to teikt, bet mērkaķīši atkal ir nelaimīgi. Tavs uzdevums ir atrast visus pazudušos Ziemassvētku rotājumus, lai liktu tavam iemīļotajam mērkaķīti justies priecīgam. Izmanto peli, lai meklētu priekšmetus un atrisinātu visus uzdevumus.

 • Tekošais reitings 3.46/5
Rādījumi: 83555
Spēlēt

Christmas Mayhem

Šī ir patiešām skaista un mīļa Ziemassvētku spēle. Nabaga Ziemassvētku vecītis ir saaukstējies un guļ mājās savā gultā. Olafs, ziemeļbriedis, tagad uzņemas šo darbu nogādāt dāvanas. Brauc cik ātri iespējams pa pilsētas ielām ar savu sniega motociklu pa pilsētas ielām, vācot punktus un bonusus pa ceļam. Izmanto bultiņas vadībai. Ar Z maini krāsu, ar X met dāvanu.

 • Tekošais reitings 3.72/5
Rādījumi: 81459
Spēlēt

Super Santa Kicker 3

Atkal tev ir jāspārda Ziemassvētku vecītis, lai palīdzētu viņam iekļūt tajos skursteņos. Pabeidz visus līmeņus, izmantojot pēc iespējas mazāk spērienu labākam rezultātam. Izvairies no durkļiem, uguns un citiem šķēršļiem. Izmanto peli, lai spēlētu spēli.

 • Tekošais reitings 3.02/5
Rādījumi: 37382
Spēlēt

Super Santa Kicker

Santa ir atradis jaunu radikālu veidu kā iekļūt skursteņos - viņa labākais draugs ziemeļbriedis Rūdolfs kārtīgi iespers viņam un ļaus tam lidot tieši skurstenī. Izmanto peli, lai mērķētu, uzstādītu spēriena spēku un spertu Ziemassvētku vecīti.

 • Tekošais reitings 3.03/5
Rādījumi: 39829
Spēlēt

Monkey Go Happy: Mini Monkeys 3

Vēl viena versija no Mazajiem Mērkaķīšiem. Šoreiz tev ir jāstaigā pa pirātu kuģi, cerībā atrast savus mazos jaukos mērkaķu mazulīšus. Kā vienmēr tev ir jāmeklē īpašas vietas, jāsavāc priekšmeti un jāizmanto tie, lai atvērtu durvis un citas lietas. Izmanto peli spēles vadībai.

 • Tekošais reitings 3.28/5
Rādījumi: 84417
Spēlēt

Yummy Nuts

Tavs uzdevums ir palīdzēt mazajam vāveru mazulītim savākt nomestos riekstus un atgriezties pie savas mammas. Izej visus līmeņus, graizot virves un izmantojot fiziku, lai sasniegtu savu mērķi. Izmanto peli, lai vadītu spēli.

 • Tekošais reitings 2.93/5
Rādījumi: 41597
Spēlēt

Gift Keeper

Tavs uzdevums ir nosargāt savas dāvanas no uzbrūkošajām Ziemassvētku mantiņām un gardumiem. Viņi izskatās ļauni, nevis tādi jauki, kādiem tiem vajadzētu būt. Atver savas dāvanas ātrāk un varbūt atradīsi kādu noderīgu ieroci. Izmanto peli, lai uzbruktu ļaundariem.

 • Tekošais reitings 2.83/5
Rādījumi: 38370
Spēlēt

Monkey Go Happy: Mini Monkeys 2

Vai tu vari palīdzēt šīm mazajām radībām atkal kļūt priecīgām? 15 mazi mērkaķīši ir izmētāti pa dažādām vietām un punktiem. Tavs uzdevums ir atrast viņus visus, klikšķinot un meklējot tos ar savu peli visās iespējamās vietās. Dažām mīklām vajadzēs īpašu uzmanību, kā piemēram, parole uz durvīm ir atrodama uz lielā pilsētas pulksteņa.

 • Tekošais reitings 3.08/5
Rādījumi: 78361
Spēlēt

Dale and Peakot

Palīdzi Deilam atgūt viņa vistas un to olas no koijotiem, ņemot talkā savu maģisko vistu un draugu Pīkotu. Izmanto A D kustībai, ar W lec, ar Space šauj, ar R - pārlādē. Izmanto peli, lai vadītu vistu (klikšķini kaut kur).

 • Tekošais reitings 2.68/5
Rādījumi: 37087
Spēlēt

Halloween Prankster

Tavs uzdevums ir izvēlēties no piedāvātajiem Helovīna sižetiem un kārtīgi izpriecāties. Tu vari arī iet gulēt, bet pēc tā spēle uzreiz beigsies. Izjoko vai prasi saldumus no bērniem, uzbrūc mājām un dari daudz ko citu šajā spēlē. Izmanto peli, lai to vadītu.

 • Tekošais reitings 2.91/5
Rādījumi: 48506
Spēlēt

Monkey Go Happy: Mini Monkeys

Beidzot kaut kas ir mainījies Monkey Go Happy spēlē. Šoreiz tev ir jāatrod visi 15 mazie mērkaķīši, lai padarītu lielo mērkaķi laimīgu. Cel augšā dažādus priekšmetus, lai izmantotu tos vēlāk spēlē. Bīdi akmeņus, sienas un daudz ko citu, lai atrastu mazos mērkaķīšus. Izmanto peli, lai spēlētu šo spēli.

 • Tekošais reitings 3.04/5
Rādījumi: 86205
Spēlēt

Scooby-Doo: Haunted House

Skūbijs-Dū un Šagijs ir šeit lai atrisinātu kādu baisu mistēriju kādā vecā namā. Šajā spocīgajā vietā ir pilns ar spokiem un viņu uzdevums ir strādāt kā Spoku Medniekiem un iztīrīt šo vietu. Izmanto W A S D, lai staigātu apkārt pa māju. Spied Q, lai aktivizētu spoku redzamības brilles. Izmanto peli, lai mērķētu un šautu.

 • Tekošais reitings 4.11/5
Rādījumi: 124795
Spēlēt
Lapas: 1 2 3

This website is designed for screens larger than 960px only