Windows

Ghost Hacker 2

Tavs uzdevums ir nosargāt savu datoru no kāda uzmācīga hakera, kurš cenšas tajā ielauzties. Nosargā savus datus un procesoru no uzbrūkošajiem vīrusiem. Te būs daudz datorlietu, kā piemēram, atmiņas noplūdes, steka pārpildīšanās un daudz citu. Izmanto peli, lai izvietotu aizsardzības torņus un vadītu spēli.

  • Tekošais reitings 2.87/5
Rādījumi: 33211
Spēlēt

Hacker vs Hacker

Tavs mērķis ir cīnīties ar citiem hakeriem, iznīcināt viņu datorus un nosargāt savējo. Izveido dučiem ļaunprātīgu programmu, lai iznīcinātu savus pretiniekus. Izmanto peli, lai vadītu spēli. Novieto savus torņus, uzlabo tos un izpēti jaunas uzbrukumu programmas.

  • Tekošais reitings 3.00/5
Rādījumi: 61267
Spēlēt

Your ad here (always)

The best option to promote your website

  • Tekošais reitings 5.00/5
Rādījumi: 2010
Spēlēt

Revenge of the stick

Maza nūjiņcilvēku grupiņa ir nolēmusi izbēgt no sava datora cietuma, protams, prātā tikai doma par brīvību. Viss ir tavās rokas apturēt šīs dabas kļūdas. Tev ir viss kas pieejams uz tavas darba virsmas (desktop). Uzmanīgi liec savus aizsargus un varbūt tu apturēsi viņus no viņu ieplānotās atriebības pret cilvēci.

  • Tekošais reitings 3.30/5
Rādījumi: 95847
Spēlēt

Excit

Tu esi iesprostots Microsoft Excel darba lapā un nu tev jāizbēg ārā no tās caur veseliem 30 līmeņiem, izmantojot tikai virziena taustiņus, bez slīdēšanas ārpus ekrāna. Tātad izmantojam tikai bultiņu taustiņus un cenšamies neizlidot no ekrāna.

  • Tekošais reitings 2.53/5
Rādījumi: 79852
Spēlēt

Defend Your Computer

Aizsargā savu kompīti no vīrusiem, trojāniem, spiegu programmām un visādiem bezmaksas pielikumiem. Kontrolē lāzeri, kurš virs monitora un šauj pa tiem.

  • Tekošais reitings 3.03/5
Rādījumi: 89918
Spēlēt

Windows Symphony

Skaties un klausies, ko var izdarīt ar Windows Sound Recorder, labi attīstītu fantāziju un rokām, kuras aug no pareizās vietas :) Klausies un izbaudi! :)

  • Tekošais reitings 3.05/5
Rādījumi: 70094
Spēlēt

This website is designed for screens larger than 960px only